İki günde 3000’e ulaştık, kaldı 23!

İki sene boyunca burs bulamayınca çekinceli bir şekilde bu yola girdim. Sanırım ilk gün sonuna kadar da bu çekince, şüphe devam etti. Ancak iki gündür gördüğüm paylaşımlar, aldığım bağışlar, gelen mesajlar tekrar güç veriyor.

Kabul mektubum geldiğinde buruk bir sevincim vardı. Gururluydum ancak sevinmek istemedim. Kabul haberini verdiğimde Mavi Irmak ve Deniz tepkileri inanılmazdı. Birinin heyecandan eli ayağı tutmamış, diğeri çığlık çığlığa sesli mesajlar bırakmıştı. 🙂 Bunu yaşayacağım günü bekliyorum şimdi. İlk defa inanıyorum ki bu iş olacak. GERÇEKTEN OLACAK!

İlk günlerden bağış yapan güzel insanları paylaşmak istiyorum sizle: Nuray Çataltaş, İpek Balçık, Cemre Göksu Gökay, Mustafa Mert, Derya Durmaz Oluc, Ozlem Carikcioglu, Yaz Kolankaya, Necmettin Karakaya, Damla Yılmaz, Ilayda Ataoglu, Ali Hakan Kerimol, İdil Demircan, Can Poyrazoğlu, Can Poge, Can Şensoy, Hazal Öykü Doğan, Nilüfer Göktaş, Duygu Ağca Bağıröz, Merve Akbaş, Irene Fabricci, Deniz Yildiz, Esat Demirel, Ipek Gabrali, Benedetta Rovelli, İnci Seda Cankurtaran, ŞükranÇelik Durmuş, Kübra Bayraktar, Seymur Saporta, Vesile Figen Hacibekiroglu ve Tarik Ozket. HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM!

Ayrıca Can kripto para ile bağış yaparak bir ilke de imza attı! 🙂

Bunların dışında videomu ve notlarımı beğenen ve paylaşan, benim için lobi yapan birçok can var. Bu aslında onların başarısı. İYİ Kİ VARSINIZ! Hep birlikte yaktığımız bu ateş sönmeyecek, büyüyerek devam edecek.

“İki günde 3000’e ulaştık, kaldı 23!” için 5 cevap

 1. Yardim ederken hep acaba dogru mu soyluyor suphesi tasir ya insan, seni samimi buldum helali hos olsun umarim fayda saglar. Ulkeye faydali bir birey olur, bilimin isigiyla aydinlatirsin insanimizi umarim. Oku ve don ulkene faydali isler yap yani 🙂

 2. Bu fırsatı yakalayamayan yüzlerce belki binlerce insan adına sana bir omuz vermek istedim. Umarım başarılı olursun. Gerçek liderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ışığı üzerine olsun…

 3. Yolun açık olsun. Yüksek lisans ve doktorandan sonra Türkiye’ye dönerek eğitime ihtiyacı olanlara senin de yardımcı olman temennisiyle bu bağışı yaptım.

 4. Emrah’cigim ilanin yuzumu guldurdu!
  Cabani cani gonulden takdir ediyor, sana basarilar diliyorum.
  Ben de Londra’dayim, umarim birgun karsilasiriz. Yolun acik olsun,
  Sevgiler

 5. Emrah azmine, cabana bayildim. Oxford’a gidecegine ve basarili bir akademisyen olacagina inaniyorum. Yolun acik ve basarilarla dolu olsun.
  Barselona’dan sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir