From You

Bir arkadaşımın twitter hesabında dolaşırken rastgele karşılaştım bu gönderiyle. sizi hiç tanımıyorum fakat yaptığınız şey takdire şayan bu kadar başarılı birinin yolu burada son bulmamalıydı zaten. Oxford Üniversitesi’ndeki eğitim yaşamınızda size başarılar dilerim. Ülkemizin her alanda mücadeleci insanlara ihtiyacı var.Bu bir bayrak yarışı koşabildiğin yere kadar koş ve mücadeleden hiç bir zaman vazgeçme.Çıkmış olduğun bu yolculukta sana tekrardan başarılar dilerim her şey gönlünce olsun.

İlker Burak Öztürk

Yolun açık olsun.

Aydan Er

Sevgili Emrah, özgeçmişin geleceğinle ilgili sayısız göstergeler içeriyor.. Benim de tüm bu zorlu yollardan geçerek şu an yurtdışında master yapan kızım var, o yüzden bu çabaların hiç de kolay olmadığını biliyorum. Başarını yürekten kutluyorum!

Ayşe Kıvanç

Bravo Emrah,
Bu dünya düzeninde hedeflerine ulaşmak için elde etmek zorunda olduğunuz en öncelikli yetkinliğe sahip olduğunu kanıtlamışsın. Seni tebrik ederim. Eğitimine bağış yapılmasını hakediyorsun.
Başarılar,

Sedef Karagöz

borcum olmasa bağış yapmak isterdim. yarısından fazlası toplanmış. 2 temmuza çok var, bir şekilde oxforda gideceğine inanıyorum.

ahmet duran

Bu iş olucak

Ahmet Saygılı

Sevgili Emrah, gözlerindeki ışıltıyı gördüm 🙂 o ışıltıyı tanırım, başaracaksın, başaracağız, ve başarın benim de öğrencilerime, seni gönülden destekleyen herkese, onların tanıdıkları gençlere ilham olacak! Maceraya hazırsın! Yolun açık olsun 🙂

Sultan Edip

İki kızım var onlar senin gibi olur mu bilmiyorum ama sen iyi okullarda oku onların geleceği için ülkeme hizmet et, ülkem daha iyi yaşanacak bir yer olsun. Bencilce olacak ama senin için değil kendi kızlarım için sana destek veriyorum bir de büyük kızım için akademik desteği isterim oraya gidip meşhur olunca bizi unutma 🙂

Mehmet Özdemir

Biz insanların önce inanca sonra umuda ihtiyacımız var. İnancınada umudunada hayran kaldım. Bizi daha da umutlandırmak, inandırmak için Oxforda gitmelisin. Umarım bir gün oralarda karşılaşırız. Yolun açık olsun.

Eda Güney

Sevgili Emrah, çabanı günlerdir gözlerim dolu dolu izliyorum. Başaracağına eminim. Bir akademisyen aday adayı olarak bir gün yollarımızın alanda kesişmesini dilerim 🙂 Sevgiler!

Elif Başak ASLANOĞLU

İnşallah seni oralarda görürüz Başarılar.

Mertcan Kaya

İnsanlar göçüyorlar, savaşlardan dolayı, açlıktan dolayı kimi zaman eğitim adaletsizliğinden dolayı…
Peki ya aşktan dolayı göçüyorlar mı?
Zorunlu göç mü, gönüllü göç mü daha zor?
Yurdundan, dilinden, bağlarından koptuğunda yeniden bir yerlere, birilerine ait olunabiliyor mu?
İnsanoğlu 150 yıl içinde başka bir gezegene göçecek mi?
O kadar çok soru var ki… Ve daha oluşmamış soruları da sormaya, cevapları da bulmaya gönüllü bir akademik emekçi olan Emrah! Sen Oxforda gidene kadar omuz omuzayız. İnsan olmak, dayanışmak birazda böyle bişiy olsa gerek.
Sen kendine inanıyorsun ve bizlerde sana!
#emrahoxforda

Gamze Sağlık Sarısoy

Bir şeyi gerçekten isteyen ne yapar eder bir yolunu bulur ona ulaşmak için. Site işi çok yaratıcı olmuş.
İleride, çalışmalarınla ülkemizin ismini duyuracağına inanıyorum. Başarılar seninle olsun.

Zeynep Kunter

Seninle gurur duyuyorum, her şey gönlünce olsun canım benim <3

Banu Bilgili

Sevgili Emrah,

Başarılar dilerim.

Ayşe Özgün

Ayşe Özgün

Umarim sen de azimle ciktigin yoldan basariyla doner senin gibi dusunen genclere umut olursun….
Ramazan boyle genclerle guzel…
Yolun acik olsun ….

Burcu Eren

Sevgili Emrah,

Yolun açık olsun! Oxford’da çok güzel bir öğrenim hayatı diliyorum.

Ebru Tan

5 dakika önce haberim oldu bağış kampanyasından, yurt dışında okuyan birisi olarak, bu işin zorluklarını çok iyi bilirim. Bu arada kendisini yolda görsem tanımam 🙂

Yolun açık olsun, başarılar senindir!

Ahmet Canalp

Wishing you all the best, Emrah. May your future be bright and the world open to you.

Cenk Dominic Özbakir

köln’den başarılar dileğiyle <3

Mehmet Kucin

Emrah abi,bu sene gireceğim sınavda hayal ettiğim bölümden ve hayallerime bile giremeyen üniversiteden mezunsun. Keşke gelirim olsa da yardım edebilseydim sana. Yolun açık olsun umarım toplanır. Çalışmaların ve akademik hayatınla bana ilham oldun olacaksın. Her şey gönlünce olsun abi.

Şevval

Emrah, umuyorum hayallerin kisa zamanda gerceklesir ve Oxford’da egitimine devam etme firsati yakalarsin. Yolun acik olsun!

Elif Gurtekin

Sevgili Emrah,
Uzun yıllar akademisyenlik yolunda büyük emek vermiş ve gönlünden geçene henüz ulaşamamış biri olarak yaptıklarınla gurur duydum ve senin için mutlu oldum.
Yolun açık olsun…
Oxford’a geldiğinde görüşmek ve tanışmak üzere..
Sevgiler

Burcak Erdogan Onur

Emraha bu yolculukta başarılar dilerim, istediği miktarı toplayacağına ve akademik hayatında başarılı olacağına inanıyorum!

Sibel Mahmudova

İçimizden en azından ”sen” hak ettiğini, hak ettiğin gibi yaşa. Şans seninle olsun Emrah.

Busem Aker

Ben de kendimce ufak bir destekte bulundum, destekte bulunurken ulu önderimiz Atatürk’ün sesinin her an kulaklarınızda olmasını diliyorum.

“Sizi birer kıvılcım olarak gönderiyorum; alevler olarak geri dönmelisiniz!” -M.Kemal Atatürk.

Serdar Coskun

Emrah Bey’i şahsen tanımasam da, bugüne kadar başardığı şeylerin, gelecekte başaracağı şeylerin teminatı olduğu aşikar. Başarılarla dolu bir hayat için karşılaşılan bu ‘ufak’ engelin çok çabuk atlatılması dileğiyle…

Oğuzhan Arı

Yolunuz açık ve aydın olsun.

merve

Paranın eğitiminin önünde bir engel olmadığı yeni bir dünya düzeni olması ümidiyle başarılarınızın vatana millete hayırlı ve daim olmasını dilerim.

Veysel Alperen Ceylan

Bir Koc mezunu olarak cok gurur duydum yolun acik olsun

Gul kamiloglu

Dünyanın hayal kuranlara da, bunları gerçekleştirenlere de ihtiyacı var. Ama hayallerini gerçekleştirenlere daha çok ihtiyacı var. -Sarah Ban Breathnach-

Hayallerinin gerçek olması umuduyla 🙂

Enes Çelik

Insanin bir seyi basarmak icin ihtiyaci olan tek sey inanc ve caba, sende ikiside bolca var bence. Umarim yolun cok acik olur isigin hic sonmez. Seni el birligiyle oxforda yollayacagiz ! (Akademik kariyer yapmak isteyen bir ogrenci olarak da en guzel ornegim olucaksin 🙂

Naz Keskin

Oxford’a gitmeye hak kazanmış herkesten daha çok hak ediyorsun. Umarım hayallerine kavuşursun. Çok güzel başlangıçların olsun.

Ayşegül Özbayır

Emrah’ı tanımasam da onun adına heyecanlanıyor, başarması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Çünkü böyle başarılı, çalışkan ve istediği şeyin peşinden yılmadan giden insanların desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Olacak bu iş Emrah, gönlünü ferah tut 🙂

İnci Seda Cankurtaran

Hayatta bir tek koşulda başarısız olur insan o koşullar ne olursa olsun hedefine inancını yitirdiğinde ve bir tek koşulda başarılı olabilir o da inanarak durmadan hedefine ulaşmak için çalıştığında. Başarı seninle olsun. Emrahcığım seni tanımıyorum ama verdiğin mücadeleyi takdirle alkışlıyorum. Tek dileğim ülkene katkın için çalışmayı bırakma. Sevgiler.

DUYGU AĞCA BAĞIRÖZ

Öğrendiğimde ne kadar sevindiğim bilemezsiniz, oğlum 6 yaşından üniversiteyi bitirene kadar gece gündüz çalışarak bu hayalindeki okulu kazandı bizde ailece elimizden geldiği kadar eğitimi için katkıda, bulunduk, bulunacağız, ayrıca oğlumun yaptığı eğitime katkıda bulunanlara teşekkür ederim BABASI RİFAT ÇELİK

Rifat Çelik

Kampanya ile beraber öğrendim.seni kutluyor ,başarılar diliyorum.elmden gelen her türlü desteği vereceğim.Canım yeğenim seni çok öpüyorum

Fuat Çelik

Tabrik ediyorum Emrahcım. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.

Özgür Çelik

Eger donemimizden biri Oxford’a yakisiyorsa o da sensin. Yillarca okuluna ve bolumlerine buyuk emekler verdin ve egitimini Oxford’dan baska bir yerde tamamlaman, eger bu yer Harvard degilse tabi, benim kadar olaya disaridan bakan biri icin bile en basindan beri kabul edilemez geliyor, ve bu sozlerimde samimiyim. Sana yardim etmek icin elimden geleni yapacagim; sosyal bilimlere onem veren ve vizyon sahibi diger herkesi de, seni tum kapasitende isleyebilecek bu okula girmende sana destek olmanin dogru bir yatirim olduguna ve buna kefil olduguma inandirmak isterim. Senden istegim de ilk kitabinda bize kucuk bir tesekkur.

Emin Gök

I guess I would only be this excited for my own applications… After witnessing your efforts and care during the application process, now, hopefully with enough support, I excitedly expect you to realize your dream. I hope you’ll be getting your luggage ready for England soon. Best of luck!

Sezin Ekinci

My dear nerd friend Emrah, who only desire to learn more! I admire your infinite love with learning and the effort you put into doing more on this path. I am confident that you’ll get the return of your efforts. We’ll all together send you to Oxford 🤗

Firuze Avcı

Koç Üniversitesi’nde doktoraya başladığımda ilk asistanlık yaptığım sınıfta öğrenciydin Emrah 🙂 Yüksek lisanstaki ve doktoradaki arkadaşım kadar hatta daha da disiplinli çalışan, her zaman gerçekleştirmek istediği büyük hedefleri olan ve bu hedefleri gerçekleştireceğine sonsuz inandığım insan! Sonunda büyük an geldi çattı. Tek bir eksik var: o da hepimizin desteği !

Dilek Uslu

5 yıl boyunca pes etmeden çalıştın. Her eksiği tamamladın, zorlukların üstesinden geldin. Bunu kesinlikle hak ediyosun ve başaracağından eminim. Son adım, bol şans

Cansu Demirel